„Vorskla” odniosła zdecydowane zwycięstwo nad „Veresem” w meczu 19. kolejki UPL (wideo)

Dublet Siergieja Myakushki pozwolił drużynie Połtawy pokonać rówieński klub.

Vorsklapokonała Veresa u siebie w 19. rundzie ukraińskiej Premier League (UPL). Mecz w Połtawie zakończył się wynikiem 2:1.

Goście objęli prowadzenie przed przerwą dzięki wysiłkom zimowego nowicjusza Marko Mrvaljevica< /strong>.

Na początku drugiej połowy zespół Połtawy odbił się – Siergiej Myakushko po drugiej stronie boiska pole karne zamknęło się po dośrodkowaniu Igora Perduty z prawej flanki.

Under Pod koniec meczu „zielono-białe” wypracowały sobie zwycięstwo – w 81. minucie Myakushko zdobył podwójną bramkę.

Recenzja meczu „Vorskla” – „Veres”

W ten sposób Worskla odniosła pierwsze zwycięstwo pod kierownictwo Siergieja Dołganskiego. Połtawa z 26 punktami awansowała na siódme miejsce w UPL. „Wieres” (12 punktów) jest na przedostatniej, 15. pozycji.

W kolejnej rundzie „Worskla” zmierzy się 9 marca z „Czernomorcem”, a „Wieres” z „Dynamo” 7 marca.< /p>