Liverpool pokonał swoich przeciwników i dotarł do Manchesteru United w ćwierćfinale Pucharu Anglii (wideo)

"Merseysiders" poradził sobie z Southampton i Czerwonymi Diabłami wyciśnij Nottingham.

Liverpoolpokonał Southamptonu siebie w 1/8 finału FA Puchar . Mecz na stadionie Anfield w Liverpoolu zakończył się wynikiem 3:0.

Mimo że klub z Merseyside nie grał w podstawowym składzie, nie było żadnych trudności w mecz ze „świętymi”. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie 18-letni walijski pomocnik Louis Coumas.

W drugiej połowie Podopieczni Jurgena Kloppa umocnili swój sukces. 18-letni angielski napastnik Jayden Denns strzelił dwa gole w 73. i 88. minucie.

Przegląd meczu „Liverpool” – „Southampton”

Merseysiders zagrają zManchesterem w ćwierćfinale Pucharu Anglii United, którzy pokonali Nottingham(1:0) w 1/8 finału na wyjeździe dzięki bramce Casemiro w 89. minucie.

Przypomnijmy, że obecnym posiadaczem Pucharu Anglii jest Manchester City. W ubiegłym roku drużyna Pepa Guardioli pokonała w finale Manchester United (2:1).