„Bournemouth” z Zabarnym przegrało w dogrywce z „Leicester” i odpadło z Pucharu Anglii (wideo)

Reprezentant Mistrzostw okazał się silniejszy od klubu Ukrainy z Premier League.

BournemouthUkraiński obrońca Ilja Zabarny przegrał u siebie z Leicester w 1/8 finału FA Cup . Mecz na stadionie Vitality w Bournemouth zakończył się wynikiem 0:1 na podstawie wyników dogrywki.

W regulaminowym czasie gry drużyny nie były w stanie wyłonić zwycięzcy, więc mecz miał dwie dogrywki, połowy trwają 15 minut.

Już na miejscu reprezentant Championship (drugiej najwyższej ligi piłkarskiej w Anglii – ok.) strzelił jedynego gola i wywalczył zwycięstwo . Autorem gola w 105. minucie był 19-letni napastnik Ghanaian Foxes Issahaku Fatawu.

Zatem ” Leicester okazało się silniejsze od grających w angielskiej Premier League Wiśni i dotarło do ćwierćfinału turnieju.

Przypomnijmy, że Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie Bournemouth i cały mecz rozegrał na na boisku.

Recenzja meczu „Bournemouth” – „Leicester”

< p>Pamiętajcie, obecnym posiadaczem Pucharu Anglii jest Manchester City. W ubiegłym roku drużyna Pepa Guardioli pokonała w finale Manchester United 2:1.