„Zaria” pokonała „Worsklę” w meczu 18. kolejki UPL – drużyna Połtawy zakończyła mecz w dziesiątce (wideo)

Gol Jakova Basica zapewnił drużynie Ługańska zwycięstwo nad klubem Połtawa.< /p>

Zorya pokonała Worsklę w meczu 18. kolejki ukraińskiej Premier League (UPL). Mecz odbył się w Żytomierzu i zakończył się wynikiem 1:0.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł pod koniec pierwszej połowy. Po rzucie rożnym w 37. minucie Eduardo Guerrero nie trafił prawidłowo, ale chorwacki nowicjusz ługańskiego klubu Jakov Basic w swoim debiutanckim meczu głową skierował gola z bliskiej odległości.

Drużyna Połtawy musiała zakończyć mecz mniejszością – w 70. minucie czerwoną kartkę otrzymał Ilja Krupski.

< strong>Recenzja meczu „Zorya” – „Vorskla” „

To zwycięstwo pozwoliło drużynie Ługańska opuścić strefę meczów przejściowych, aby utrzymać rejestrację w UPL i awansować na czołowe miejsce z 15 punktami na 12. miejscu. „Vorskla” (23 punkty) jest na ósmej pozycji.

W kolejnej rundzie „Zarya” zmierzy się 3 marca z „Aleksandrią”, a drużyna Połtawy dzień wcześniej zmierzy się z „Veresem”.