Milan i Atalanta nie wyłoniły zwycięzcy w centralnym meczu 26. kolejki Serie A (wideo)

Wczesny gol Leau Bergamaschiego odpowiedział precyzyjnym kopnięciem z rzutu karnego Kopmeinersa.

Milanu siebie zremisował z Atalantą w meczu26 1. miejsce runda włoskiej Serie AMecz na stadionie San Siro w Mediolanie zakończył się wynikiem 1:1.

Rossoneri bardzo szybko otworzyli wynik meczu – już w trzeciej minucie Rafael Leau zdobył bramkę po podaniu Theo Hernandeza.

Goście wrócili pod koniec pierwszej połowy – w w 42. minucie wykorzystał rzut karny Ten Kopmeiners.

W drugiej połowie kibice nie widzieli już strzelonych bramek, więc spotkanie zakończyło się remisem remis.

Przegląd meczu „Mediolan – Atalanta

Po tym meczu Milan (53 punkty) zajmuje trzecie miejsce w Serie A. Rossoneri tracą 4 punkty do Juventusu i 13 punktów do prowadzącego Interu, który ma przed sobą jeszcze jeden mecz do rozegrania. Atalanta (46 punktów) jest na piątej pozycji.

W kolejnej rundzie Milan zmierzy się 1 marca na wyjeździe z Lazio, a Atalanta zmierzy się z Interem na wyjeździe 28 lutego w przełożonym meczu 21. runda Mistrzostw Włoch.