Juventus wywalczył zwycięstwo w ostatnich sekundach emocjonującego meczu Serie A, zdobywając 5 bramek (wideo)

"Starsza Dama” udało się wykończyć Frosinone.

Juventus pokonał Frosinone u siebie w meczu 26. rundy włoskiej Serie AMecz w Turynie zakończył się wynikiem 3:2.

Już w trzeciej minucie meczu Dusan Vlahovic położył Bianconeri objął prowadzenie po podaniu Westona McKenniego.

W 14. minucie goście wyrównali – bramkę zdobył Walid Sheddira. W 27. minucie Frosinone objął prowadzenie – precyzyjny strzał oddał Marco Brescianini.

Jeszcze przed przerwą Stara Dama przywrócił parzystość w grze. W 32. minucie Vlahovic zdobył podwójną bramkę, a McKennie dołożył drugą asystę.

Mógł zakończyć się remisem, ale w końcówce meczu gigantom z Turynu udało się wywalczyć zwycięstwo. W 90+5 minucie decydującego gola strzelił Daniele Rugani, a Vlahovic zaliczył asystę.

Recenzja meczu „Juventus” – „Frosinone”

Po tym meczu Juventus (57 punktów) zajmuje drugie miejsce miejsce w Serie A podopieczni Massimiliano Allegriego tracą 6 punktów do prowadzącego Interu, który rozegrał dwa mecze mniej. Frosinone (23 punkty) jest na 16. pozycji.

W kolejnej rundzie Juventus zmierzy się 3 marca na wyjeździe z Napoli. Tego samego dnia Frosinone podejmie Lecce.