Bramka Messiego w ostatnich minutach uratowała Inter Miami z Krivtsovem przed porażką w meczu MLS (wideo)

Klub Davida Beckhama dramatycznie zremisował w meczu z Los Angeles Galaxy; .

Inter Miami zremisował na wyjeździe z Los Angeles Galaxy w meczu 2. rundy mistrzostw MLS.

W pierwszej połowie gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale w 13. minucie były pomocnik Barcelony Riqui Puig nie wykorzystał rzutu karnego.

Po przerwie Los Angeles Galaxy zdołało otworzyć wynik – serbski napastnik Dejan Joveljic strzelił gola w 75. minucie.

Jednak w doliczonym czasie gry klub należący do słynnego byłego piłkarza Anglii Davida Beckhama obronił się przed porażką. Bohaterem, zgodnie z oczekiwaniami, został Lionel Messi. Argentyński napastnik w 90+2 minucie dwukrotnie zagrał ze swoim byłym partnerem Barcelony Jordim Albą i posłał piłkę pod poprzeczkę.

Ukraiński obrońca Miami Siergiej Krivcow znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał cały mecz .

Ukraiński obrońca Miami Siergiej Krivcow znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał cały mecz.

Recenzja meczu „Los Angeles Galaxy” – „Inter” Miami

Dla Messiego i spółki był to drugi mecz w nowych rozgrywkach MLS. W pierwszym meczu sezonu Inter Miami pokonał u siebie Real Salt Lake 2:0 – w tym meczu Messi i Luis Suarez strzelili asysty.

W trzeciej rundzie MLS Klub z Miami będzie gościł Orlando City 2 marca”.