Site icon GEO Polityka

Eva Mendes prezentuje swoją debiutancką książkę dla dzieci

Eva Mendes w czwartek na swoim koncie na Instagramie ogłosiła, że ​​wkrótce ukaże się jej książka dla dzieci „Desi, mama i niekończące się zmartwienia” – pisze WomanEL.

49-letnia aktorka udostępniła okładkę, którą stworzyła Autor: Abby Bryant, który przedstawia czuły moment między matką a dzieckiem.

Spotkanie z synem: Nikita Dobrynin o swojej nowej dziewczynie Premiera filmu o marzeniach nastolatków i ich życiu w czasie wojny Okładka książki Mendesa. Źródło: Instagram

Wydanie zaplanowano na 17 września. Mendes wyraziła swoje podekscytowanie projektem, opisując go jako „prawdziwy wysiłek miłości”; w podpisie rzadkiego zdjęcia retro, przedstawiającego ją z jedną z córek i partnerem Ryanem Goslingiem.

Książka opowiada o dziewczynie, która stawia czoła swoim lękom przed potworami pod łóżkiem i ostatecznie znajduje odwagę, pomagając sobie jej matka.

Eve podzieliła się także tym, że jej doświadczenia jako matki dwóch córek stały się główną inspiracją dla jej przyszłej książki.

Gwiazda określiła projekt jako szczery hołd nie tylko swoim własnym dzieciom, ale i dzieciom na całym świecie.

Wyciągając podobieństwa między swoim własnym domem a narracją książki, podkreśliła znaczenie rozwiązywania problemów i niepokojów oraz ich pokonywania. Aktorka wyraziła swój szczególny entuzjazm w związku z wydaniem książki w języku angielskim i hiszpańskim, podkreślając chęć dotarcia do zróżnicowanego grona odbiorców.

Przypomnijmy, że Eva niedawno przyznała, dlaczego zabrania dzieciom korzystania z sieci społecznościowych.

Źródło informacji

Exit mobile version