Site icon GEO Polityka

Analityk MacronautBTC: „Po halvingu kurs Bitcoina przekroczy 270 000 dolarów”

Anonimowy analityk kryptowalut pod pseudonimem MacronautBTC przewiduje, że po zmniejszeniu o połowę kosztu pierwszej kryptowaluty może osiągnąć lub nawet przekroczyć 270 000 dolarów z powodu braku równowagi między podażą i popytem.

MacronautBTC stwierdził na portalu społecznościowym X, że jego przewidywany scenariusz, który łączy w sobie skutki halvingu i dziennego popytu na Bitcoin, wskazuje na znaczącą tendencję wzrostową wzrostu wartości BTC w 2024 roku.

< p> MacronautBTC buduje swoją prognozę w oparciu o obliczenia słynnego analityka kryptowalut Willy'ego Woo, który szacuje, że dzienny popyt rynkowy na Bitcoin sięga ponad 600 milionów dolarów i jest 13 razy większy niż podaż.

Kryptanalityk spodziewa się znacznego wzrostu wartości rynkowej Bitcoina w oparciu o tę nierównowagę, co mogłoby doprowadzić do wzrostu kapitalizacji rynku kryptowalut o 1,46 biliona dolarów i odpowiadałoby cenie BTC wynoszącej 123 000 dolarów. < /p>

MacronautBTC wykorzystało także konserwatywny „mnożnik” zaproponowany przez Willy’ego Woo, który wskazuje na potencjalny trzykrotny wzrost wartości rynkowej Bitcoina w oparciu o napływ nowej płynności na rynek kryptowalut. 

W połączeniu z konsekwencjami halvingu całkowita kapitalizacja rynku aktywów cyfrowych może osiągnąć  Do końca tego roku wartość ta wyniesie 5,38 biliona dolarów. Oznaczałoby to, że cena współpracy wojskowo-technicznej mogłaby wzrosnąć do 273 tys. dolarów – podsumowuje ekspert. Bitcoin kosztuje obecnie 50 940 dolarów.

Analitycy Matrixport pośrednio potwierdzają oczekiwania MacronautBTC. W szczególności eksperci zasugerowali, że Bitcoin może osiągnąć 63 000 dolarów do marca 2024 r.

Источник: bits.media

Exit mobile version