Site icon GEO Polityka

Alan Badoev opowiedział, gdzie mieszka i czym się zajmuje jego 19-letnia córka

Ukraiński reżyser i reżyser teledysków Alan Badoev po raz pierwszy odtajnił miejsce pobytu swojej 19-letniej córki Lolity. Gwiazdor przyznał, że od sześciu lat Lolita mieszka we Włoszech, gdzie również zdobywa wykształcenie. Mimo to nie chciał określić, gdzie dokładnie studiuje i jakie plany na przyszłość ma jego córka – pisze WomanEL.

Oczywiście we Włoszech (jego córka) zyje. Już od sześciu lat. Tam studiuje. A kim będzie – zobaczymy. Nigdy się nie spieszę

Znana para gwiazd straciła dziecko Drew Barrymore ujawnił sekret bujnych włosów reżyser skomentował całą sytuację.

Alan Badoev podzielił się wiadomościami o swojej córce Lolicie. Źródło: instagram.com/alanbadoev

Należy zauważyć, że najstarszy syn Badoeva, Borys, również przebywa we Włoszech. Przypomnijmy, że jest to mianowany syn reżysera teledysku. Jego matką jest była żona Alana, Zhanna Badoeva. Reżyser utrzymuje z nim kontakt. Młody chłopak, podążając śladami swojego słynnego ojca, miał niedawno premierę własnego filmu dokumentalnego. Prezentacja filmu odbyła się w Pałacu Kultury w Mediolanie pod koniec stycznia tego roku.

Przypomnijmy, że sama Zhanna mieszka we Włoszech. Przeprowadziła się tam z trzecim mężem w 2013 roku. Lolita Badoeva to jedyna córka Alana z Żanny.

Nawiasem mówiąc, Badoev niedawno wymienił swoich ulubionych ukraińskich artystów.

Źródło informacji

Exit mobile version