Site icon GEO Polityka

Tesla jak Kim: gwiazda telewizji dodała do swojej floty futurystyczny samochód elektryczny

Amerykańska gwiazda telewizyjna i celebrytka Kim Kardashian jest wielką fanką modnych samochodów. Niedawno jej kolekcję powiększył się o elektryczny pickup w cyberpunkowym stylu Tesla Cybertruck w kolorze „mokrego asfaltu” – pisze WomanEL.

Tesla jak Kim. Źródło: Instagram

Srebrny Tesla Cybertruck jest wykonany z kuloodpornej stali i ma ładowność ponad tony. Elektryczny pickup może przyspieszyć od 0 do 60 mil na godzinę w 2,6 sekundy i jest wyposażony w dwa akumulatory. Taki cud technologii kosztuje około 100 tysięcy dolarów.

Na Ukrainie zaczną monitorować wszystkie działania kart bankowych Alan Badoev opowiedział, gdzie mieszka i czym się zajmuje jego 19-letnia córka

Szczególną dumą tego samochodu jest wytrzymałe laminowane szkło pancerne z polimerami. Skutecznie amortyzuje i przekierowuje siłę kontuzji, zwiększając bezpieczeństwo i chroniąc przed uszkodzeniami.

Tesla Cybertruck. Źródło: Instagram

Kim powiedziała swoim obserwującym, że tym samochodem odwozi siebie i dzieci Kanye Westa do szkoły.

Fajna mama, która jeździ samochód

– napisała w swojej historii.

Łącznie flota luksusowych samochodów gwiazdy obejmuje sportowego SUV-a Custom Mercedes-Maybach GLS 600 za 250 000 dolarów, niestandardowego Cadillaca Escalade wartego około 200 000 dolarów oraz Lamborghini Sportowy samochód Urus za 400 000 dolarów.

Wcześniej Kim Kardashian i Odell Beckham Jr. potwierdzili swój romans.

Źródło informacji

Exit mobile version