Site icon GEO Polityka

Przesłanie zmarłego żołnierza do syna stało się piosenką znanego zespołu

Ukraińska grupa „Rock-H”, znana również jako „Rokash”, zaprezentowała swoją nową piosenkę „Daddy’s Love”, która była odpowiedzią na wiadomość wideo zmarłego wojownika Aleksieja Yanina do jego małego synka Nazara. Ta przejmująca historia stała się podstawą do powstania wideo grupy – pisze WomanEL.

Aleksiej Janin, który bronił Mariupola jeszcze przed rozpoczęciem inwazji na pełną skalę, zmarł w kwietniu 2022 r. Po śmierci bohatera jego żona Tamara Yanina udostępniła społeczeństwu wiadomość wideo męża, chcąc zachować pamięć o nim dla swojego syna.

Film o marzeniach nastolatków i ich życiu w czasie wojnyTesla jak Kim: gwiazda telewizji dodała do swojej floty futurystyczny samochód elektryczny

Grupa Rock-H, który od dawna przyjaźni się z Tamarą i Aleksiejem, postanowił pozdrowić poległego wojownika poprzez muzykę. Na podstawie tej wiadomości wideo powstała piosenka „Daddy's Love”, a tekst odzwierciedla szczerość i miłość, jaką Aleksiej darzył swojego syna.

Grupa Rock-H złożyła hołd pamięci poległego wojownika piosenką Dad's Love. Źródło: youtube.com/Rock-H

Dla naszej rodziny to coś więcej niż klip. To pamięć ojca dla syna na całe życie – zauważyła Tamara Yanina.

Po upublicznieniu utworu i teledysku spotkały się one z szerokim odzewem w Internecie. Wielu wyraziło swoje wsparcie i uznało znaczenie kreatywności grupy dla zachowania pamięci o bohaterach. „Daddy’s Love” szybko zyskuje wyświetleń i poparcie społeczne.

Nawiasem mówiąc, Nikita Kiselev wydała niedawno zmysłową piosenkę o sile miłości.

Źródło informacji

Exit mobile version