Arsenal bez Zinczenki sensacyjnie przegrał z Porto w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów (wideo)

"Smoki” w ostatnich minutach meczu u siebie wywalczyli zwycięstwo nad „Kanonierami”.

ArsenałUkraińca Aleksandra Zinczenki przegrał z Porto w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mecz na stadionie Dragao w Porto zakończył się wynikiem 1:0.

Mimo statusu absolutnego faworyta, londyński klub nie stworzył na bramce praktycznie niczego groźnego „smoków” przez cały mecz”. Zespół Mikela Artety nie oddał ani jednego celnego strzału w porównaniu z trzema celnymi strzałami gospodarzy.

Pod koniec meczu portugalskiemu klubowi udało się strzelić zwycięskiego gola. W 90+4. minucie autorem gola był brazylijski skrzydłowy Galeno.

Pamiętaj, że Zinchenko nie trafił do wniosku Arsenalu na mecz z Porto, gdyż kontynuuje rehabilitację po kontuzji mięśnia łydki.