Site icon GEO Polityka

Pierwsza grupa ukraińskich pilotów jeszcze przed lotem zakończy szkolenie na F-16 – CNN

Pierwsza grupa ukraińskich pilotów, która składa się z kilku aspektów, kończy program MU navchannya na lotach F-16 przed latem 2024 r.

RBC-Ukraina podaje to z CNN.

Według danych Gwardii Narodowej Arizony pierwsi ukraińscy piloci planują ukończyć szkolenie na F-16 aż do lata. Piloci rozpoczęli szkolenie w połowie ubiegłego roku w 162. Skrzydle Powietrznym w Tucson w Arizonie. Pentagon podał, że proces trwa od trzech miesięcy.

Według słów kapitan Erin Hannigan, przedstawicielki Gwardii Narodowej Arizony, przyjaciela grupy czterech pilotów, początek procesu rozpoczęła się współcześnie, a trzecia Grupa czterech pilotów przechodzi obecnie szkolenie z języka angielskiego niezbędnego do wykonywania lotów.

Wiadomo, że wszyscy piloci zakończą start z trawy na ziemię środkowy, powiedział Hannigan, chcąc zachować dokładne warunki w trakcie trwania programu.

Wiało.

18-tego „Foreign Policy” poinformował, że Ukraina może anulować pierwsze minimum -koszt F-16 w 2024 roku. Oczywiście mówimy o robakach.

Siły wojskowe nie potwierdziły i nie straciły z pola widzenia przejęcia przez Ukrainę winnych F-16 już w robakach, odważyły ​​się mówić o warunkach. Tam na Tsoma zostały tam osadzone, adaptacja adaptacji typu pіd-zi Litaka.

na czele 17 zaciętych, preming, Mark Rutta, stwierdzający proces transmisji vinischi-16 Ukraiński Yade za wykresem. Ukraina może wycofać ponad 20 lotów bojowych.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version