Haaland zapewnił Manchesterowi City zwycięstwo nad drużyną Jarmołuka w przełożonym meczu Premier League (wideo)

"Obywatele" pokonać Brentford i zajął drugie miejsce w tabeli Mistrzostw Anglii.

Manchester CitypokonałBrentfordukraińskiego pomocnika Jegora u siebie Jarmoluka w przełożonym meczu 18. runda angielskiej Premier League (EPL). Mecz na stadionie Etihad w Manchesterze zakończył się wynikiem 1:0.

Pierwsza połowa meczu minęła bez bramek. W połowie drugiej połowy podopieczni Pepa Guardioli zdołali objąć prowadzenie – w 71. minucie Erling Haaland strzelił gola po podaniu Juliana Alvareza.

Dla Haalanda to 17. gol w Anglii w tym sezonie Mistrzostwo. Norweski napastnik ma także 5 asyst.

W 80. minucie Erling mógł strzelić podwójną bramkę, ale jego gol nie został zaliczony ze względu na spalony.

Przypomnijmy, że Jarmoluk znalazł się w składzie w składzie „Brentford” na ten mecz, ale nigdy nie wszedł z ławki rezerwowych.

Recenzja meczu „Manchester City” – „Brentford”

Will dodane wkrótce.

Po tym zwycięstwie Manchester City (56 punktów) awansował na drugie miejsce w Premier League, pokonując Arsenal (55 punktów) Ukraińca Aleksandra Zinczenki. Prowadzi Liverpool (57 punktów). Brentford (25 punktów) znajduje się na 14. pozycji.

W kolejnej rundzie Manchester City zmierzy się 24 lutego na wyjeździe z Bournemouth przeciwko ukraińskiemu obrońcy Ilji Zabarnemu. Brentford zmierzy się z West Hamem na wyjeździe 26 lutego.