Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2024: wyniki biegu masowego mężczyzn

Wśród Ukraińców ze startu wspólnego najlepszy był Anton Dudczenko, który zajął 20. miejsce wyd. miejsce.

W niedzielę 18 lutego podczas Mistrzostw Świata w Biathlonie 2024 w Czechach w Nowym Mieście odbył się finałowy wyścig – masa mężczyzn start. p>

Ukrainę reprezentowało w niej dwóch biathlonistów – Dmitrij Pidruchny i ​​Anton Dudczenko.

Najlepszy wśród Ukraińców w starcie masowym był Dudczenko, który zajął 20. miejsce. Pidruchny zajął 27. miejsce.

Norweg Johannes Bjo został mistrzem świata w biegu masowym. „Srebro” zdobył Łotysz Andrejs Rastorguevs, a pierwszą trójkę zamknął Francuz Quentin Fillon-Mahieu.

27. Dmitry Pidruchny (Ukraina, 1+1+2+0) +3:48,3

Przypomnijmy, że 18 lutego na Mistrzostwach Świata w Biathlonie 2024 odbył się start masowy kobiet zajęła mocne miejsce>, w którym jedyna Ukrainka Kristina Dmitrenko zajęła 27. miejsce.

W ten sposób ukraińska drużyna zakończyła mistrzostwa planetarne w Nowym Mieście bez medali.

Zawody Puchar Świata w Biathlonie 2023/24 zostanie wznowiony w dniach 29 lutego – 3 marca siódmym etapem sezonu w Holmenkollen w Norwegii.

Gdzie obejrzeć transmisję Zawody Pucharu Świata w Biathlonie

< p>Na terenie Ukrainy wszystkie wyścigi Pucharu Świata w Biathlonie będą transmitowane na stronie internetowej Suspilne Sport, a także w lokalnych kanałach telewizyjnych Suspilne Broadcasting (Suspilne Kijów, Suspilne Połtawa itp.).

Wyścigi można także oglądać na platformie telewizji internetowejKyivstar TVna kanale Suspilne Kijów. A dzięki kodowi promocyjnemu TSNUA uzyskaj dostęp premium do platformy filmowej i telewizyjnej na 7 dni.