„Genua” z Malinowskim w ostatnich minutach przegapiła zwycięstwo nad „Napoli” w Serie A (wideo)

Rusłan Malinowski pojawił się na boisku w 75. minucie.

GenuaUkraińca Rusłana Malinowskiego zremisowała na wyjeździe z Napoli w 25. rundzie włoskiej Serie A. strong>Mecz na stadionie Diego Armando Maradona w Neapolu zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa meczu minęła bez bramek. Na początku drugiej połowy Gryfy wyszły na prowadzenie – w 47. minucie Morten Frendrup zdobył bramkę.

Genueńczykom nie udało się jednak utrzymać zwycięskiego wyniku aż do końcowego gwizdka. W ostatniej minucie normalnego czasu gry Parthenopeans obronili remis – Cyril Ngonge strzelił gola po podaniu Giovanniego Di Lorenzo.

Przypomnijmy, że Malinovsky rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na boisko wszedł w 75. minucie.

Recenzja meczu „Napoli” – „Genua”

Po tym meczu „Genua” (30 punktów) zajmuje 12. miejsce w Serie A. „Napoli” (36 punktów) jest na dziewiątej pozycji.

W kolejnej rundzie drużyna Malinowskiego zmierzy się z Udinese 24 lutego, a dzień później Neapolitańczycy zagrają na wyjeździe z Cagliari.