Dynamo wygrało finałowy mecz na tureckim zgrupowaniu (wideo)

"Biały i niebieski” pokonali mołdawskiego „szeryfa”.

Dynamo Kijóww swoim ostatnim sparingu na zimowym zgrupowaniu w Turcji pokonali mołdawskiego „szeryfa” z notą 2:0.

Zespół Aleksandra Szowkowskiego strzelił obie bramki po przerwie. W 58. minucie wynik meczu otworzył Witalij Bujalski, a w 80. minucie bramkę zdobył Nazar Wołoszyn.

Recenzja meczu „Dynamo” – „Szeryf”

< iframe class="leniwe ładowanie" data-src="https://www.youtube.com/embed/0Di8d6TN0e4?si=exnpqKQE2yFg3mha" Frameborder="0" szerokość="100%" wysokość="500" ładowanie ="lazy " scrolling="no"allowfullscreen="allowfullscreen">

W poprzednich meczach sparingowych na tureckim zgrupowaniu „Dynamo” przegrało z kosowskim klubem „Balkan” (0:2), < strong>przegrał z polską „Legią” z Warszawy (1:3), odniósł miażdżące zwycięstwo nad „Pakhtakorem” z Uzbekistanu (5:1), został pokonany< /strong> przez bułgarskiego “Levskiego” (0:1 ),pokonałłotewskiego “Liepaję” (5:2), zremisował z północno-macedońską “Shkendiją” (1:1), pokonał łotewski RFS (1:0), zremisował z gruzińskim „Dynamo” Tbilisi” (0:0) i zremisował z mołdawskim Petrocubem (1:1).

Przypomnijmy, że Dynamo pojechało do przerwę zimową zajął piąte miejsce w lidze UPL, mając na koncie 28 punktów po 14 rozegranych meczach. Na trzy mecze przed sobą „biało-niebieskie” i „Szachtar” prowadzą w mistrzostwach Ukrainy pod względem straconych punktów.

W pierwszym oficjalnym meczu po przerwie zimowej „Dynamo” odbyło się 25 lutego o 18.18 trasa UPLzagra przeciwko Metalist 1925.