Chelsea bez Mudryka nie utrzymała zwycięstwa nad Manchesterem City w meczu 25. kolejki Premier League (wideo)

Gol Rodriego w końcówce meczu uratował „obywateli” od porażki.

Manchester Cityremisował zChelseaukraińskim skrzydłowym Michaiłem Mudrykiem w centralnym meczu25-tej rundzie angielskiej Premier League (EPL). Mecz na stadionie Etihad w Manchesterze zakończył się wynikiem 1:1.

Emeryci jako pierwsi w tym spotkaniu zdobyli bramkę. Pod koniec pierwszej połowy Raheem Sterling zdobył bramkę po podaniu Nicholasa Jacksona.

Jednak pod koniec meczu drużyna Pepa Guardioli zdołała się odbić. Bramka Rodriego w 83. minucie przyniosła miastu remis.

Mudryk znalazł się w składzie na ten mecz, ale nigdy nie wyszedł z ławki rezerwowych.

Recenzja meczu „Manchester City” – „Chelsea”

Po tym meczu Chelsea (35 punktów) jest na dziesiątym miejscu w Premier League. Manchester City (53 punkty) jest na trzeciej pozycji, dwa punkty za Arsenalem Ukraińca Aleksandra Zinczenki i cztery punkty za wiodącym Liverpoolem. W tym samym czasie podopieczni Guardioli mają przed sobą jeden mecz.

20 lutego Manchester City rozegra u siebie przełożony mecz 18. kolejki Premier League przeciwko Brentford Ukraińca Jegora Jarmoluka. Z kolei Chelsea zmierzy się z Liverpoolem w finale Pucharu Ligi Angielskiej 25 lutego.