Milan odniósł miażdżące zwycięstwo w pierwszym meczu play-offów Ligi Europy (wideo)

"Rossoneri" strzelił trzy gole przeciwko Rennes.

Milanpokonał Rennesw pierwszym meczu >1/16 finału Ligi Europy . Mecz na stadionie San Siro w Mediolanie zakończył się wynikiem 3:0.

W pierwszej połowie meczu padł tylko jeden gol – umieścił Ruben Loftus-Cheek Rossoneri objął prowadzenie w 32. minucie.

Po przerwie podopieczni Stefano Pioligo kontynuowali swój sukces. W 47. minucie Loftus-Cheek zdobył podwójną bramkę, a sześć minut później Rafael Leao podwyższył wynik.

Recenzja meczu „Milan” – „Rennes”

< iframe class="leniwe ładowanie" data-src="https://embed.megogo.net/ev3/universal?id=23550406&lang=ru"frameborder="0" szerokość="100%" wysokość= "500" loading="lazy" scrolling="no" zezwoleniefullscreen="allowfullscreen">

Rewanżowy mecz pomiędzy Rennes a Milanem odbędzie się w czwartek, 22 lutego we Francji.

< p> Losowanie 1/8 finału Ligi Europy odbędzie się 23 lutego, a mecze 7 i 14 marca.