Ukrainka w pierwszej dziesiątce: wyniki wyścigu indywidualnego kobiet na Pucharze Świata w Biathlonie 2024

Kristina Dmitrenko w wyścigu indywidualnym Mistrzostw Świata została ósma

We wtorek, 13 lutego, podczas Mistrzostw Świata w Biathlonie 2024 w Nowym Mieście w Czechach odbył się bieg indywidualny kobiet.

Ukraina została wybrana reprezentowane są w nim cztery biathlonistki: Julia Jima, Anastasia Merkushina, Kristina Dmitrenko i Anna Krivonos.

W biegu indywidualnym wśród Ukrainek najlepsza okazała się Dmitrenko, która zajęła ósme miejsce. Po raz drugi poprawiła rekord w biegach indywidualnych na Mistrzostwach Świata (w sprincie była 12.).

Włoszka Lisa Vittozzi została mistrzynią świata w biegu indywidualnym. Srebro zdobyła Niemka Janina Hettich-Waltz, a brąz Francuzka Julia Simon.

40. Yulia Jima (Ukraina, 0+0+0+3) +5:22.1

Indywidualny wyścig mężczyzn podczas Mistrzostw Świata w Biathlonie 2024 odbędzie się w środę, 14 lutego. Start o 18:20 czasu kijowskiego.

Gdzie oglądać wyścigi Mistrzostw Świata w Biathlonie

Na terytorium Ukrainy wszystkie wyścigi Mistrzostw Świata w Biathlonie będą transmitowane transmisja na stronie internetowej Suspilne Sport, a także w lokalnych kanałach telewizyjnych transmisji Suspilne (Suspilne Kijów, Suspilne Połtawa itp.).

Wyścigi można także oglądać w internetowej platformie telewizyjnej Kyivstar Telewizja na kanale Suspilne Kijów. A dzięki kodowi promocyjnemu TSNUA uzyskaj dostęp premium do platformy filmowej i telewizyjnej na 7 dni.