Manchester City poradził sobie z przeciwnikami i był coraz bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów (wideo)

Podopieczni Pepa Guardioli przekonująco pokonali Kopenhagę.< /p>

Manchester Citypokonał Kopenhagę w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mecz na stadionie Parken w Kopenhadze zakończył się wynikiem 1:3.

Obywatele wyszli na prowadzenie w 10. minucie – bramkę zdobył Kevin De Bruyne po strzale Phila Fodena podanie.

W 34. minucie gospodarze wyrównali – angielski bramkarz klubu Edeson podał do obrońcy niedokładnie, co duńska drużyna natychmiast wykorzystała. Magnus Mattson oddał udany strzał zza pola karnego.

Jednak przed przerwą podopieczni Pepa Guardioli odzyskali przewagę punktową – po dośrodkowaniu De Bruyne'a zdobył Bernardo Silva.

W drugiej połowie „The Sky Blues” próbowali zwiększyć swój handicap i cel ten osiągnęli już w doliczonym czasie gry. W 90+2. minucie De Bruyne asystował Fodenowi, który ustalił końcowy wynik meczu.

Recenzja meczu „Kopenhaga” – „Manchester City”

Zostanie dodane wkrótce.

Rewanżowy mecz pomiędzy Manchesterem City a Kopenhagą odbędzie się 6 marca w Anglii.

Przypominamy, że losowanie 1/4 i 1/2 finału Ligi Mistrzów zaplanowano na 15 marca.