Dynamo Kijów – Dynamo Tbilisi: transmisja wideo online meczu kontrolnego

Obejrzyj kolejny sparing drużyny Kijowa na zimowym zgrupowaniu.< /strong>

We wtorek 13 lutego Dynamo Kijów rozegra swój ósmy mecz towarzyski na zimowym obozie przygotowawczym w Turcji.

Przeciwnik Aleksandra Aleksandra Drużyną Szowkowskiego będzie gruziński klub „Dynamo Tbilisi”.

Gwizdek rozpoczynający mecz zabrzmi o godzinie 16:00 czasu kijowskiego. Zwracamy uwagę na transmisję wideo online meczu „Dynamo” Kijów – „Dynamo” Tbilisi.

Pamiętaj, że w poprzednich sparingach na Turcu Na zgrupowaniu Dynamo przegrało z kosowskim klubem Balkani (0:2), przegrało z polską Legią z Warszawy (1:3) i odniosło miażdżące zwycięstwo nad Pakhtakorem z Uzbekistanu (5:1). ), został pokonany przez Bułgara Levskiego (0:1), pokonał łotewską Liepaję (5:2), zremisował z północno-macedońską „Shkendiją” (1:1) i pokonał łotewski RFS (1:0).

Przypomnijmy, że Dynamo na przerwę zimową przystąpiło na piątym miejscu w lidze UPL, zdobywając 28 punktów po 14 rozegranych meczach. Na trzy mecze przed sobą „biało-niebieskie” i „Szachtar” prowadzą w mistrzostwach Ukrainy pod względem straconych punktów.

W pierwszym oficjalnym meczu po przerwie zimowej „Dynamo” odbyło się 25 lutego o 18.18 trasa UPLzagra przeciwko Metalist 1925.