Site icon GEO Polityka

Paszynskiego oskarżono o produkty naftowe Wołodina o wartości 1 miliarda hrywien

Detektywi NABU zgłosili podejrzenia byłemu deputowanemu ludowemu Ukrainy Serhijowi Paszynskiemu w Zawołodzinie brak produktów naftowych maksymalnie za 1 miliard hrywien

RBC-Ukraina informuje nas o tym w korespondencji z służbą prasową SAPO.

Według danych RBC-Ukraina mówimy o byłym deputowanym ludowym Siergieju Paszyńskim .

Sześciu uczestników złej organizacji zostało oskarżonych o kradzież produktów naftowych na łączną kwotę 967 mln hrywien, aresztowanych przez władze tzw. grupy firm „Skhidno-European Fuel and Firma „Energetyczna” (SEPEC).

Podejrzanych jest dwóch organizatorów przestępstwa:

oraz kilku spivvikonautów:

Majsterkowanie specjalnie wykwalifikowane na godzinę 1 łyżka. 255, ust. 5, art. 191 CC Ukrainy.

Szczegóły

W 2014 roku sąd nakazał aresztowanie produktów naftowych importowanych na Ukrainę z naruszeniem prawa.

W tym samym czasie najwyższy urzędnik Administracji Prezydenta Ukrainy opracował złośliwy plan mający na celu odebranie produktów naftowych. Z tego powodu pozyskiwali osoby kontrolowane, które wyznaczano do majątków suwerennego przedsiębiorstwa.

Domagali się przekazania przedsiębiorstwu państwowemu, którego dyrektorowi przydzielono później udział w zbrodni, skonfiskowanych materiałów palnych i naftowych. Następnie te materiały palne zostały sprzedane po obniżonych cenach pod kontrolą organizatora programu firmy, jednak w budżecie państwa Ukrainy nie znaleziono takich środków.

Wyniki za okres działalność szkodliwej organizacji w latach 2014-2018 godząca w interesy państwa zebrała 967 mln hrywien.

Co wiesz o Paszyńskim

Siergij Paszynski jest wielkim deputowanym ludowym Ukrainy, który od 5 lutego do 10 czerwca 2014 r. natychmiast zakończył zasiadanie w Administracji Prezydenta Ukrainy.

Również wcześniej w latach roku został aresztowany orędownik szefa frakcji i szefa Komitetu Rady Najwyższej Zwan National Bezpeki I bronił.

Minoi Rock Vidann The New York Times (Nyt) pokonał ROSSLIDUANNIA, Mówiono mi, było umówione z Paszyńskim, mieli paszki, byli w kukurydzy, nibito stał się największym prywatnym przywódcą wybuchu dla porządku w Kijowie na początku masowej agresji na okrutny los 2022 roku .

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC -Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version