Site icon GEO Polityka

Kiedy i gdzie rozpocznie się rewolucja w Federacji Rosyjskiej: źródło ujawniło, jaki raport Szojgu złożył Putinowi

Twitter LinkedIn VK

Taką informację podała firma Donpress, powołując się na osoby znające wyżej wymienioną opinię publiczną, podaje URA-Inform .

Należy zauważyć, że we wspomnianym raporcie wskazano, że generał rosyjskich sił zbrojnych Michaił Teplinski jest rzekomo zaangażowany w planowanie wojskowego zamachu stanu w kraju. Poinformowano, że dokument zawiera szereg kluczowych punktów przedstawionych w raporcie.

Według Shoigu w raporcie zauważono, że proponowany zamach stanu może nastąpić w marcu, w trakcie wyborów prezydenckich lub przed nimi. Uważa się, że atak jest zaplanowany w kilku kierunkach. Jedno z nich wiąże się z możliwym wycofaniem wojsk z „Dniepru”; pod dowództwem Teplińskiego, który musi przeprowadzić szybki manewr ofensywny i przejąć kontrolę nad miastami Dżankoj, Symferopol, a później Sewastopol, a także innymi strategicznie ważnymi osadami na Krymie. Zakłada się także, że znaczna część personelu wojskowego na półwyspie przejdzie na stronę rebeliantów.

Ponadto istnieje możliwość ataku na Moskwę, podczas którego – zdaniem można wykorzystać źródło, czołgi i inne pojazdy opancerzone, a także do 20–25 tysięcy żołnierzy rzekomo lojalnych wobec Teplińskiego. Planowana jest blokada Kremla i innych budynków rządowych w Moskwie przy minimalnym użyciu przemocy lub bez niej, aby przejąć kontrolę nad sytuacją w stolicy i w kraju.

Raport również, według ` 171;Kremlowska tabakierka zawiera informację o możliwym trzecim kierunku ataku w rejonie Rostowa nad Donem i dowództwa Południowego Okręgu Wojskowego, który według dokumentu był wcześniej łatwo kontrolowany przez cyfry jak Prigozhin.

Przypomnijmy, że rozpoczęliśmy negocjacje – Dubinsky powiedział, jaki sygnał dały sobie Stany Zjednoczone i Federacja Rosyjska.

Źródło informacji

Exit mobile version