Site icon GEO Polityka

Ramina Eshakzai planuje adopcję dziecka

Ukraińska dziennikarka i osoba publiczna Ramina Eskhakzai stała się tematem dyskusji, ogłaszając chęć adopcji dziecka. Podjęła tę decyzję, tłumacząc, że nie zamierza mieć własnych dzieci i wierząc, że wszystkie dzieci mają równe prawa i możliwości, niezależnie od pochodzenia, pisze WomanEL.

Według Eskhakzai jej marzenie o Adopcja dziecka powinna wynikać z głębokiego przekonania, że ​​wspólne życie i wychowywanie może być wielkim darem dla niej i dla dziecka. Wyraziła chęć przyjęcia do rodziny dziecka w wieku 5-6 lat, obiecując zapewnić mu całą miłość, opiekę i wsparcie, jakiego potrzebuje.

Powrót Stanów: obejrzyj zwiastun najdroższego hitu studia A24Potrzeby i pragnienia: jak wytłumaczyć dziecku różnicę?

Pomimo możliwych trudności związanych z adopcją Ramina ma pewność, że jest w stanie otwarcie i empatycznie wspierać dziecko na ścieżce adaptacji i pomyślnej integracji z nową rodziną. Podkreśliła, że ​​jest gotowa zostać nie tylko matką dla dziecka, ale także przyjaciółką, mentorką i wsparciem.

Ramina Eshakzai jest gotowa przyjąć adoptowane dziecko do swojej rodziny. Źródło: instagram.com/raminalalala

Nie chcę mieć własnych dzieci. Nie sądzę, że moje geny są lepsze od innych. Wszystkie dzieci są takie same, plus minus

– stwierdziła celebrytka.

Ponadto Ramina nie wyklucza możliwości budowania relacji z mężczyzną, który ma już dzieci, ale zdecydowanie tak nie chce rodzić. Własne doświadczenie starszej siostry utwierdziło ją w przekonaniu, że jest w stanie zapewnić swojemu dziecku szczęśliwe dzieciństwo i harmonijny rozwój.

Zdając sobie sprawę z całej odpowiedzialności, Ramina Eskhakzai wyraża gotowość do rozpoczęcia nowego etapu życia, pełnego miłości i wzajemnego zrozumienia.

< p>Nawiasem mówiąc, Ramina Eshakzai niedawno po raz pierwszy przyznała, dlaczego odwołała ślub i zerwała.

Źródło informacji

Exit mobile version