Site icon GEO Polityka

Wiadomo było, jak zakończyły się zamieszki Dniepru: decyzją Policji Krajowej

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazał Alexander Fatsevich, podaje „URA-Inform”.  

Zastępca Przewodniczącego Policji Krajowej Aleksander Fatsewicz poinformował, że kierownictwo podjęło decyzję o rozwiązaniu pułku specjalnego przeznaczenia Komendy Głównej Policji Krajowej w obwodzie dniepropietrowskim.

Wszystkie siły specjalne z tej jednostki nadal zostaną przeniesione do brygady szturmowej „Lut”. Ich niezadowolenie nazwał „pojedynczym i niedopuszczalnym faktem”.

„Podjęto decyzję o rozwiązaniu specjalnego pułku policji państwowej w Dniepropietrowsku Obszary wydziałów. Oznacza to, że taka półka nie będzie istnieć. Możemy podjąć decyzję o utworzeniu odrębnych spółek, które będą pełniły określone funkcje. Wszyscy bez wyjątku pracownicy pułku specjalnego przeznaczenia zostaną przeniesieni do brygady „Łuut”.  wykonać powierzone zadania” – powiedział.

Jednocześnie Fatsevich zauważył, że wszyscy funkcjonariusze organów ścigania, którzy odmówią przekazania, „będą zostać zwolniony z doręczeniem wezwania  #187;.

Przypominamy, że już wcześniej pojawiały się doniesienia o pobiciu matki i dziecka w wyniku nalotów TCC: o incydencie zrobiło się głośno na zachodniej Ukrainie.

Źródło informacji

Exit mobile version