Site icon GEO Polityka

W pobliżu Karpat stał się ziemianym trupem

We wtorek, 6 lutego, we Francji w Karpatach ustawił się trup ziemny. Siła przesyłek została doprowadzona do zauważalnego poziomu.

RBC-Ukraina informuje o tym poprzez depesze do Głównego Centrum Kontroli Specjalnej.

Według danych centrum, Earthtruss zbliżył się do 6. rzędu, a jego epicentrum wzrosło do 12 kilometrów od miasta Jaremcze w obwodzie iwano-frankowskim. Głębokość wynosiła 4 km, a siła 2,6 w skali Richtera.

„Za klasyfikacją trzęsienia ziemi idzie się do „bardzo zauważalnego”. Trzęsienie ziemi jest odczuwalne tylko przez zwykłych ludzi, którzy są w stanie spokojnym na środku przestrzeni, zwłaszcza na górze na górze”, – idź do znajomego.

Mapa: Główne Centrum Kontroli Specjalnej (gcsk.gov.ua)

Wygląda na to, że w połowie tego roku miało miejsce trzęsienie ziemi o sile 4,3 w pobliżu Rumuńskiego Bali. Jego epicentrum znajdowało się w pobliżu strefy Vrancea, 130 kilometrów od granicy Ukrainy.

Wczoraj w sąsiedniej części Słowacji pojawił się ziemny trup, którego widzieli mieszkańcy zachodnich obwodów Ukrainy.< /p>

W wierze sny na Zakarpaciu Zaobserwowali trzęsienie ziemi w pobliżu granicy z Rumunią. Jego moc była również niesamowita.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą nakanale Telegramu RBC-Ukraina.

Exit mobile version