Site icon GEO Polityka

Valentine’s Diamond Drop: nowa linia biżuterii Guzema na Walentynki

Walentynki są już bardzo blisko, a co może być lepszego niż wykwintna biżuteria, która rozpali ogień namiętności w oczach Twoich bliskich. Marka jubilerska Guzema Fine Jewelry również zdecydowała się włączyć w tworzenie świątecznego nastroju i wypuściła walentynkową linię Diamond Drop, relacjonuje WomanEL.

Walentynkowa kropla diamentu. Źródło: guzema.ua

Głównym symbolem kolekcji walentynkowej jest serce. W nowej kolekcji marki znak ten nawiązuje do uczuć, które trudno wyrazić słowami. A prezent powie ci wszystko.

Psychiczne problemy wojny: czy w 2023 roku wzrosło zapotrzebowanie Ukraińców na pomoc psychologiczną Małżeństwo wideo: jakie know-how oferuje aplikacja „Diya”

Diamentowa Kropla zawiera cztery oryginalne biżuterię wykonaną z białego i żółtego złota na delikatnych łańcuszkach: bransoletki, naszyjniki, kolczyki i przekształcalne pierścienie. Każdy z nich ozdobiony jest delikatnymi sercami wysadzanymi naturalnymi diamentami.

Diamentowa kropla. Źródło: guzema.ua Walentynki już blisko. Źródło: guzema.ua

Biżuteria tworzona i wykonywana z miłością dostępna jest na stronie internetowej marki oraz we flagowych butikach Guzema Fine Jewelry.

Wcześniej Guzema Fine Jewelry wypuściła na rynek biżuterię, która rozgrzewa duszę każdego ukraiński.

Wcześniej Guzema Fine Jewelry wypuściła na rynek biżuterię, która rozgrzewa duszę każdego Ukraińca.

Źródło informacji

Exit mobile version