Site icon GEO Polityka

Celem jest nie tylko nasz kraj. Zełenski przypomniał swoim partnerom o znaczeniu wspierania Ukrainy

Prezydent Wołodymyr Zełenski skontaktował się ze wszystkimi swoimi krajami partnerskimi i podziękował im za wsparcie. Nagle zdaliśmy sobie sprawę z wagi tej wojny i postanowiliśmy walczyć, aby Rosja nie wygrała wojny.

Jak informuje RBC-Ukraina, powiedziała nam o tym na swoim wieczornym spotkaniu.

„ Chcę się teraz przyłączyć.” do wszystkich partnerów „Ukraina, która wspierała i będzie nadal wspierać nasze państwo. Praca zespołów mocarstw europejskich dotyczy wzmocnienia Ukrainy, nowych pakietów obronnych, nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa”, powiedział prezydent.

Vin odgadł resztę w tym tygodniu Ukraina odbierała partnerom ogromną ilość wsparcia. Ważne jest jednak, aby nie posunąć się za daleko.

„Na froncie ukraińskim toczy się wojna przeciwko Rosji, a celem jest nie tylko nasza siła, nie tylko nasza niepodległość. Niezwykle ważne jest, aby zachować maksymalną konsolidację. To wolny świat i praca na wszystko „Jest możliwe i niemożliwe, aby Ukraina pokonała Rosję. Moskwa nie rozumie niczego innego” – szanuje Zełenski.

Jak stwierdził wcześniej Prezydent Wołodymyr Zełenski, Ukraina jest winna silnej i skutecznej polityki, gdyby tylko Rosja wiedziała, że ​​cios zadany jej skórze będzie testamentem. W tym celu konieczne jest wzmocnienie produkcji szynki.

Ukraina już ulega rozległym zniszczeniom. Specjalistom udało się na przykład opracować nową wersję rakiet dalekiego zasięgu Neptune. Firma Zokrem dowiedziała się niedawno o rozpoczęciu seryjnej produkcji dronów, będących swoistym odpowiednikiem irańskich „szahedów”.

Jak ujawnił szef Ministerstwa Przemysłu Strategicznego Oleksandr Kamishin, Ukraina znacząco zwiększył produkcję dronów. Na przykład co najmniej 42 razy, co najmniej 3 razy pociski artyleryjskie.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version