Site icon GEO Polityka

UE, za pośrednictwem Melonii, udało się osiągnąć satysfakcję z utworzenia Funduszu dla Ukrainy, – ZMI

Włoska premier Giorgia Meloni pełniła rolę mediatora w celu osiągnięcia porozumienia z rządem Rennya Fund for Ukraina na kwotę 50 miliardów euro bez weta obwodu ugorskiego.

RBC-Ukraina donosi o tym z komunikatów na il Giornale.

Gerela Vidannaya w głównej łazience Dla ze względu na UE stwierdziła, że ​​włoski porządek „postępowania” dobrze odegrał rolę”, a Giorgia Meloni „była główną bohaterką pośrodku, co umożliwiło podjęcie decyzji, która doprowadziła wszystkich do dzisiejszego dnia”.

Premier, jak mówią włoscy urzędnicy w Brukseli, „rozpoczął swoją pracę dyplomatyczną zaledwie kilka miesięcy temu”, od negocjacji i powiązań, w których brali udział także ministrowie Szerpów, i aktywizował je, zaczynając od samej skrzyni dla ze względu na Europę, z żądań, które osiągnęły. Zacznijmy działać przez resztę tego roku.

< p>Od wtorku do czwartku Meloni odbył trzy spotkania z Orbanem w sprawie bogatego programu ram finansowych UE na lata 2021–2027, obejmujący plan pomocy finansowej dla Ukrainy na kwotę 50 miliardów euro.

Po rozmowach telefonicznych we wtorek i wczoraj Konfederaci w brukselskim hotelu Amigo, po których nastąpiła długotrwała praca delegacji, Melonia i Orbán zagrał dzisiaj ponownie, przed rozpoczęciem codziennego spotkania w imię dobra europejskiego.

Samit ES

Od Żaden z głównych tematów dzisiejszego spotkania w Brukseli nie próbował dotrzeć Według pakietu pomoc finansową dla Ukrainy w wysokości 50 miliardów euro na ten cel. Pakiet został zablokowany po stronie Ugorszczyny w godzinie ostatniego spotkania.

Jednocześnie przywódcy UE pochwalili już wizję dla Ukrainy 50 miliardów euro w ramach programu Ukraine Facility. Zamknięte, stały się znane umysłom, dla których zdecydowały się odblokować pomoc dla Ukrainy.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version