Site icon GEO Polityka

Siły Lądowe powiedziały, czego potrzebują najeźdźcy, aby ponownie zaatakować Charków

Szef służby public relations dowództwa Sił Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy Władimir Fityo skomentował informację o możliwej ponownej ofensywie sił okupacyjnych Putina na Charków. Powiedział nam, czego Rosjanie potrzebują do tej operacji.

11 0

Foto – obiektywiv.tv

Fityo powiedział, że doniesienia o powtarzającej się ofensywie Sił Zbrojnych Rosji na Charków wielokrotnie docierają do różnych urzędników za granicą, grup analitycznych itp., pisze NBN, powołując się na Ukrinform.< /p>

Szef służby prasowej zapewnił, że mieszkańcy Charkowa nie mają powodów do niepokoju. Według niego, aby ponownie zaatakować regionalne centrum „drugiej armii świata”, konieczne jest podjęcie szeregu działań, które w warunkach działań bojowych „online” są prawie niemożliwe do wdrożenia niezauważone przez Sił Zbrojnych Ukrainy.

Przedstawiciel Sił Lądowych zauważył, że wojska rosyjskie Aby przeprowadzić operację na dużą skalę, Federacja musi zgromadzić bardzo duże siły, których nie posiada.

< p>Zauważ, że Fityo wyjaśnił również, dlaczego siły okupacyjne Putina „przylgnęły” do wsi Tabajewka w obwodzie charkowskim.

nbnews.com.ua

Exit mobile version