Site icon GEO Polityka

Piosenkarka KRUT opowiedziała o swojej mobilizacji

Ukraińska piosenkarka i banduristka Marina Krut, znana pod pseudonimem artystycznym Krut, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat możliwości wstąpienia do Sił Zbrojnych Ukrainy. Choć początkowo rozważała wstąpienie na front i walkę z rosyjskimi najeźdźcami, stwierdziła, że ​​więcej dobrego może zrobić, zbierając pieniądze i występując za granicą – pisze WomanEL.

W sprawie mobilizacji kobiet. Szczerze mówiąc, po półtora roku miałem próby. Często zadawałem sobie pytanie, co mogę zrobić. Jest tylko jeden problem. Najprostszą rzeczą, jaką kobieta może zrobić na froncie, jest bycie sanitariuszem. Nie powiem, że to najprostsze, ale dla mnie to taki przejrzysty schemat, bo żeby być snajperem, trzeba w to włożyć więcej niż rok życia. A jeśli chcesz być dobrym medykiem bojowym, musisz mieć wykształcenie medyczne. Oznacza to, że musisz włożyć dużo wysiłku. Ale jednym z dostępnych mi zawodów jest medyk bojowy. I jest jeden niuans. Bardzo boję się krwi. Tracę przytomność

Elena Mozgovaya mówiła o pobiciu ze strony męża Niepublikowane utwory Lady Gaga dostała się do sieci – poinformowała celebrytka.

Ukraińska bandura porzuciła pomysł serwowania na przodu ze względu na swoje obawy. Źródło: instagram.com/bandura_krut

Choć Krut nie wyklucza możliwości mobilizacji w przyszłości, dużą część swojego czasu poświęca koncertom charytatywnym i zbiórkom pieniędzy na rzecz ukraińskiej armii oraz występom za granicą. Muzyczka określiła swoją misję jako wspieranie wojska i armii ukraińskiej, uznając to za ważną rolę podczas wojny.

Przy okazji, Marina KRUTB niedawno podzieliła się swoimi bliznami pokrywającymi całe ciało.

Źródło informacji

Exit mobile version