Site icon GEO Polityka

Zełenski przedstawił główne zadanie Ukrainy w wojnie z Federacją Rosyjską w 2024 roku

Przywódca państwa ukraińskiego Władimir Zełenski przedstawił główne zadania dla naszego kraju w wojnie z Federacją Rosyjską w 2024 roku.

11 1

Zdjęcie – zrzut ekranu

Jak podaje NBN w nawiązaniu do wieczornego wystąpienia prezydenta Ukrainy, jednym z głównych zadań naszego kraju na rok 2024 jest to, aby Ukraina wyprzedziła Rosję w dziedzinie robotów z dronami.

Według ukraińskiego przywódcy dzisiaj, 29 stycznia, odbył się selekcjoner konferencja. Podczas jego wystąpienia przedstawiono raporty ze wszystkich obszarów pracy rządu.

Podczas swojego wystąpienia Zełenski podkreślił:

Personel wojskowy – odnośnie sytuacji na froncie, w każdym kierunku intensywnych walk. Inteligencja – aktualne zagadnienia, szczególna uwaga, oczywiście, ze względu na to, co robi wróg, w jaki sposób wywiera presję na swoje satelity. Wyrażam wdzięczność wszystkim naszym specjalistom, którzy otrzymują na bieżąco specjalne informacje dla Ukrainy.

Dodał też, że dronom poświęcona była osobna rozmowa. Kwestie produkcji, dostaw, wsparcia, dywizji.

Zełenski dodał:

Jasne jest, że jednym z głównych zadań tego rok to wyprzedzić wroga w jakości pracy z dronami. Im skuteczniejsze będą ukraińskie drony, tym więcej istnień ukraińskiego personelu wojskowego zostanie uratowanych.  

Przypomnijmy, że Zełenski mówił wcześniej o skutecznych metodach mobilizacji TCC.

nbnews.com.ua

Exit mobile version