Site icon GEO Polityka

Sommelier książek: na Ukrainie uruchomiono usługę podobną do Goodreads

Na Ukrainie uruchomiono odpowiednik Goodreads, w którym możesz udostępniać recenzje przeczytanych książek. Literacki portal społecznościowy LitCom uruchomił projekt „Book Sommelier”, pisze WomanEL.

Book Sommelier. Źródło: Instagram

Jak mówi założycielka LitCom Olga Sukhomlin, nowa usługa to ekspert sommelier, który podpowie Ci, która lektura sprawi Ci maksymalną przyjemność i będzie dokładnie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Kim Kardashian odtworzy na ekranach dziedzictwo Elizabeth TaylorLisa Glinskaya podzieliła się przepisem na pyszne śniadanie: gotowe w 5 minut

The Book Sommelier ma na celu ułatwienie czytelnikom wyboru książek spośród asortymentu kolorowych okładek i tytułów. Jednocześnie możesz swoją wiedzą służyć innym użytkownikom serwisu – być może to właśnie Twoja recenzja „umili komuś wieczór” – zauważyła Olga.

To interakcja czytelników, wymiana zdań czytanie doświadczeń i wrażeń i leży u podstaw projektu. Oprócz wiadomości tekstowych i zdjęć LitCom oferuje „litcasts” – podcasty literackie o nowych publikacjach od wydawców, mediów, blogerów książkowych i pisarzy.

Następujące osoby podzieliły się już swoimi recenzjami książek w ramach nowego projektu LitCom:

Wcześniej pisaliśmy, że na Ukrainie pojawiła się pierwsza stacja radiowa poświęcona książce.

Źródło informacji

Exit mobile version