Site icon GEO Polityka

Po prawej stronie o próbie zthoughvaltuvannya. Sąd Trumpa zapłaci ponad 80 mln dolarów

Sąd Federalny Nowego Jorku wzywa Donalda Trumpa do zapłaty 83,3 miliona dolarów odszkodowania nnitsi That Za pomówienie odpowiada dziennikarz Jean Carroll.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikatach dla CNN.

Obecny prezydent USA jest winny zapłacenia 83,3 miliona dolarów za publiczne oświadczenia, które złożył w 2019 Rotsi, jeśli niegrzecznie zablokujesz link w próbce Gene'a Carrolla. Varto zauważa, że ​​wiosną ubiegłego roku Trump został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na pisarza.

Jurysdykcja Virishilo, Shcho Trump Provent Viplatty Kerrol z odszkodowaniem w wysokości 18,3 miliona, 11,3 tuhnnnia, 7,3 dla Emotsіina Skoda.

Co się stało

9 maja sąd federalny na Manhattanie uznał winnym kolosalnego prezydenta USA Donalda Trumpa w śledztwie w sprawie pozłacanego pisma dziennikarza Jeana Carrolla.

Był także uznany za winnego naklepi, gdyby zauważył to zdarzenie i przyznałby kolejne 3 miliony dolarów w ramach odszkodowania za egoizm Carrolla.

Przeczytaj regulamin i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Rosją Ukraina na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version