Site icon GEO Polityka

Jak Dorofeeva pogratulowała córce męża w dniu jej imienin

Piosenkarka Nadya Dorofeeva i restauratorka Misha Katsurin stworzyli naprawdę magiczne święto, aby uczcić 8. urodziny córeczki Katsurina o imieniu Sasha. Para zorganizowała dla dziewczynki niesamowity baby shower, podczas którego każdy szczegół został szczegółowo przemyślany – pisze WomanEL.

Rano Nadya i Misza wraz z Saszą odwiedziły jej szkołę, gdzie mała jubilatka miała okazję rozbić piñatę cukierkami przy życzliwym aplauzie kolegów i przyjaciół. Wydarzenie było pełne dobrej zabawy i radości.

Claudia Schiffer przybyła na premierę filmu ze swoim kotem< /i>Daniel Salem pokazał, jak zmieniła się jego córka Nadia Dorofeeva i Misha Katsurin stworzyli niezapomniane chwile radości i zabawy podczas świętowania urodzin swojej księżniczki. Źródło: instagram.com/nadyadorofeeva

Ale to nie koniec niespodzianek. Wracając do domu, Saszę czekała niesamowita, spektakularna niespodzianka. Nadya i Misza zabrały się za dekorowanie domu, wykorzystując wiele balonów i tworząc specjalny parkiet taneczny dla dzieci. Wszystkie dzieci miały okazję dobrze się bawić, a gospodarz dołożył wszelkich starań, aby wakacje na długo zapadły im w pamięć.

Nadia Dorofeeva i Misha Katsurin stworzyły niezapomniane chwile radości i zabawy podczas świętowania urodzin Twojej księżniczki. Źródło: instagram.com/nadyadorofeeva

Na imprezie nie zabrakło także ciepłych, rodzinnych chwil. Na nagraniu zamieszczonym na Instagramie widać, jak Nadya bawi się z synkiem Miszy, dwuletnim Ivanem, podczas gdy Misza czule całuje jego dziecko.

Nadia Dorofeeva i Misha Katsurin stworzyły niezapomniane chwile radości i zabawy podczas świętowania urodzin swojej księżniczki. Źródło: instagram.com/nadyadorofeeva

Rodzina Dorofeevy i Katsurinów po raz kolejny pokazała, jak ważne i przyjemne jest wspólne celebrowanie takich chwil, tworząc niewypowiedziane wspomnienia dla swoich dzieci.

Nawiasem mówiąc, niedawno Nadya Dorofeeva pokazała, jak relaksuje się z synem męża.

Źródło informacji

Exit mobile version