Site icon GEO Polityka

Daniel Salem pokazał, jak zmieniła się jego córka

Prezent telewizyjny i aktor Daniel Salem obchodzi dziś swoje 40. urodziny i otrzymał serdeczne gratulacje od swojej najmłodszej córki, 8-letniej Santa Luny. Na swoim blogu fotograficznym, który prowadzi na pierwszej linii frontu Sił Zbrojnych Ukrainy, gwiazda udostępniła fanom poruszające wideo, na którym jego mała księżniczka składa mu najserdeczniejsze życzenia – pisze WomanEL.

Córka Daniela zaskoczyła subskrybentów swoim jasnym wyglądem. Dziewczyna była stylowo ubrana w brązową bluzę z kapturem, a jej wygląd uzupełniały błyszczące kolczyki i choker. Od razu widać, że dziewczyna zauważalnie urosła. Fani Salem podziwiają kunszt córki i zauważają, że rodzice dobrze wychowują dziecko.

Claudia Schiffer przyszła na premierę filmu ze swoim kotemWakacje w środku wojny: Indposzów podarował 12 garniturów ślubnych żołnierzom Sił Zbrojnych Ukrainy Daniel Salem otrzymał od swojego córkę w tym wyjątkowym dniu. Źródło: instagram.com/daniel_jihad_salem

Bądź szczęśliwy już teraz, bo w tym momencie jest twoje życie

– powiedziała mała Święta Luna, wzruszając serca.

Reakcja sieci:

Z kolei fani i wielbiciele z okazji jego święta Danielowi Salemowi złożyli ciepłe słowa i najszczersze życzenia. Do radosnych gratulacji przyłączyli się także gwiazdorscy koledzy showmana-obrońcy.

Swoją drogą, Daniel Salem niedawno zaskoczył ogromnym patriotycznym tatuażem na całych plecach.

Źródło informacji

Exit mobile version