Site icon GEO Polityka

Meghan Markle przywróciła trend odzieżowy z lat 90., o którym wszyscy zapomnieliśmy

Kiedy księżna Sussex występuje publicznie, zawsze mamy gwarancję, że otrzymamy mistrzowski kurs minimalistycznego ubioru.

Była aktorka lubiła „cichy luksus”; na długo przed tym, zanim określenie to stało się powszechne w modzie i po tym, jak gwiazda niedawno nauczyła nas, jak nosić całą biel, dała nam lekcję stylizacji całkowicie czarnej w zupełnie nowym stroju. Przywołała modowy moment, który połączył prostotę lat 90. z obecnym romantycznym zauroczeniem, pisze WomanEL.

Sekrety niesamowitej skóry Nicole Kidman ujawnione Zełenskiemu `8212; 46: dlaczego prezydent zabronił mu składać gratulacje z okazji urodzin

Meghan i książę Harry udali się na Jamajkę, aby wziąć udział w premierze filmu „Bob Marley: Jedna miłość”; — Jak podaje Hello Fashion, film biograficzny o kultowym piosenkarzu reggae z Kingsleyem Ben-Adirem, Jamesem Nortonem i Michaelem Wardem w rolach głównych.

Na tę okazję muza mody emanowała elegancją, ubierając top z kwadratowym dekoltem wiązany na szyi wpuszczony w czarną spódnicę balową jednej ze swoich popularnych marek, Carolina Herrera.

Paski — to klasyk lat 90-tych — czy to w bardziej formalnych satynowych sukienkach typu halka, czy w niedrogiej, prostej kamizelce — oba zostały poparte przez supermodelki. Minimalistyczne, łatwe w noszeniu ramiączka typu spaghetti to must-have w garderobie It-girl.

Meghan ożywiła klasyczną warstwę bazową, co być może nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę obecną popularność jej ubrań poza służbą prostota.

Markle połączyła top w stylu retro z oszałamiającą satynową spódnicą balową z obszerną linią A. Jej zwiewny, ale elegancki kształt doskonale komponuje się z górą, tworząc dramatyczny, ale dyskretny, całkowicie czarny wygląd.

Megan na filmie premiera „Bob Marley: Jedna miłość”. źródło: Witaj mody

2023 został ogłoszony „rokiem dziewczyny”; o fantazyjnej estetyce (kokardy, róże i sylwetki baletowe). Na tej podstawie platforma odsprzedaży Depop przewidziała „postromantyzm”; jako jeden z największych tegorocznych trendów, tłumaczący, że rok 2024 nadchodzi falą realizmu, a delikatny, a zarazem dziewczęcy zestaw Meghan jest tego dowodem.

Niski kok z częścią środkową, złote kolczyki i kolczyki czarno-złota kopertówka Jimmy Choo uzupełniała jej swobodny, elegancki wygląd.

Zauważ, że najwyraźniej pogłoski o rozwodzie księżnej Sussex z Harrym nie są już aktualne. Jak widać, para na zdjęciu wygląda na szczęśliwą.

Źródło informacji

Exit mobile version