Site icon GEO Polityka

Pyszne emocje: ukraińska restauracja Nai podbiła kolejną europejską stolicę

W stolicy Czech, magicznym mieście Pradze, otworzyła się nowoczesna restauracja Nai, która od razu wywołała pyszne zamieszanie. Lokal działa na podstawie ukraińskiej franczyzy współzałożyciela i szefa kuchni marki Władimira Jarosławskiego, pisze WomanEL.

Smaczny gwar w Pradze . Źródło: Instagram

Jak relacjonował Władimir, to już druga taka restauracja. Nai otworzyło się we Wrocławiu pod koniec października i już stało się ulubieńcem odwiedzających.

The Ride: obejrzyj oficjalne klipy basisty VIXEN Światowej sławy aktor trafił do szpitala z powodu objawów zawału serca

Ponownie jesteśmy przekonani, że nie ma jest duże zapotrzebowanie na ukraińskie restauracje i usługi na świecie. Razem z @nai.prague wywołali spore zamieszanie. Stoły były rezerwowane pierwszego dnia tygodnia z wyprzedzeniem, a dobre recenzje napływały już od pierwszych godzin otwarcia restauracji – powiedział Jarosławski.

Restauracja Nai Modern Cuisine. Źródło: Instagram Restauracja Nai z kuchnią nowoczesną. Źródło: Instagram

Nai zachwyca różnorodnością pysznych dań: gołąbki z krewetkami, barszcz ze smalcem, tatar z kiszonym czarnym bzem, leniwe kluski ziemniaczane z grzybami i mozzarellą, kurczak po kijowsku. Menu i prezentacja zostały opracowane specjalnie dla Nai. Szefem kuchni w czeskiej placówce był szef kuchni, który pracował w restauracji z gwiazdkami Michelin.

Vladimir jest nieskończenie wdzięczny swoim partnerom franczyzowym, którzy wraz z nim promują projekt opowiadający całemu światu o współczesnej Ukrainie . Następny w kolejce jest Nowy Jork. Ponad 8,4 miliona osób więcej pozna ukraińską obsługę i nowoczesną kuchnię…

Źródło informacji

Exit mobile version