Site icon GEO Polityka

Poziom niepokoju jest bardzo wysoki. Federacja Rosyjska zwodowała u wybrzeży Morza Chorne kolejny okręt podwodny z rakietami

We wtorek 23 września Rosja wystrzeliła u wybrzeży Morza Czarnego kolejny okręt podwodny rakietowy. Liczba „Kalibrów” gotowych do suszenia wzrosła do 20.

RBC-Ukraina informuje o tym w poście na Telegramie Sił Obronnych Ukrainy.

„Na Morzu Czarnym, stopniowo wyczuwa się burzę. Zgrupowanie statku zostało uzupełnione o kolejny podwodny lotniskowiec rakietowy!” – donosi.

Wskazuje się, że salwa „Caliber” wynosi do 20 rakiet.< /p>

„Poziom niepewności rakietowej jest bardzo wysoki. „Nie możemy ignorować sygnałów alarmowych!”, powiedzieli w Siłach Obronnych.

Jako Natalia Gumenyuk, rzeczniczka Sił Obronnych , powiedział teletonowi, aż dwa nawodne, które od dawna odnotowywano już na Morzu Czornym, wpadające pod wodę Choven.

„Liczba rakiet gotowych do wyschnięcia wzrosła do 20. Wydaje mi się, że który wystrzeliwuje się z podwodnego statku, będzie łatwiejszy, więc reakcja będzie szybsza. Mogą latać nawet nisko nad wodą, a maluchy pojawiają się powyżej: „Wibhu traci wiele bioder. Dlatego chroniąc przód działalności rakietowej wroga, należy zauważyć, że taki wzrost może być zarówno problemem, jak i realną przyczyną braku bezpieczeństwa” – powiedziała.

Atak rakietowy na Ukrainę 2 3 dni

Dzisiaj, 23 września, Rosja masowo zaatakował Ukrainę rakietami i samolotami strategicznymi. W wyniku ataku zburzono Kijów, Charków i Pawłograd, najwyraźniej rannych i zabitych, miejscami doszło do pożaru i ruiny.

Jak donosił rzeczny rzecznik KMVA Michajło Szamanow, zbliżał się atak na Kijów w połączeniu. Początkowo wystrzelono rakiety skrzydlate, a następnie rakiety balistyczne.

Więcej szczegółów na temat dziedzictwa rosyjskiego ataku rakietowego można znaleźć w materiale RBC-Ukraina.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą przeczytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version