Site icon GEO Polityka

Nowa era okresu jurajskiego od Davida Koeppa: kiedy spodziewać się premiery

Kluczowa seria Universal Pictures Jurassic Park zyskała drugi oddech od scenarzysty Davida Koeppa. Nowa era zapierających dech w piersiach przygód czeka na widzów w przyszłym roku, pisze WomanEL.

“Jurassic World.” Źródło: ru.kinorium.com

David Koepp jest autorem oryginalnego Parku Jurajskiego w reżyserii Stevena Spielberga i jego kontynuacji z 1997 roku. Według The Hollywood Reporter film ma zupełnie nową fabułę. To potencjalnie wyklucza powrót postaci Chrisa Pratta i Bryce’a Dallasa Howarda. Być może nie zobaczymy też Sama Neilla, Laury Dern i Jeffa Goldbluma.

Sur od Schiaparelli: co zaskoczyło markę na Fashion Week < i class ="rbi rbi-plus"> Dlaczego Sharon Osbourne próbowała popełnić samobójstwo

Frank Marshall, który wyreżyserował trylogię Jurassic World, i inny weteran serii, Patrick Crowley, wrócili do produkcji. Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym za pośrednictwem Amblin Entertainment.

Nowa epoka jurajska. Źródło: ru.kinorium.com

W ciągu trzech dekad powstało sześć filmów, które zarobiły na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów. Nowy projekt jest już dość zaawansowany, więc premierę można by zaplanować na rok 2025.

Pan Theo James w nowej serii Guy Ritchie: obejrzyj tutaj pierwszy zwiastun.

Źródło informacji

Exit mobile version