Site icon GEO Polityka

Bardasz i rosyjski paszport: kolejny ukraiński zdrajca otrzymał rosyjskie obywatelstwo

W świecie showbiznesu zawsze są ludzie, którzy mogą wywołać kontrowersje i rozgłos, pisze WomanEL. Jeden z takich przypadków — Yuri Bardash, były producent „Quest Pistols”, „Grzybów”, „Nerwów” i „Wellboya”, który znalazł się w centrum wielkiego skandalu ze względu na swoje poglądy na wydarzenia na Ukrainie.

Yuri Bardash znany był wcześniej z aktywnego udziału w ukraińskim przemyśle muzycznym i wspierania różnorodnych talentów. Jednak jego reputacja uległa drastycznej zmianie, gdy wyszło na jaw, że otwarcie wspiera rozpoczętą przez Rosję wojnę na Ukrainie. Dodatkowo artysta zamieszkał w Federacji Rosyjskiej.

7 niesamowitych estetyk, które będą determinować nasz styl w 2024 roku Netflix ogłasza premierę filmu z Britney Spears

23 stycznia Bardash otrzymał rosyjski paszport. Wywołało to falę oburzenia i dyskusji w Internecie.

Użytkownicy sieci społecznościowych pytali Jurija, co by zrobił ze swoim ukraińskim paszportem, na co ten odpowiedział:

Nie mam ochoty nigdzie tego paszportu pokazywać, żeby uznali mnie za Ukraińca. Niech sam siebie okłamuje. Mam awersję do wszystkiego, co ukraińskie. Winę za to ponosi Zełenski,

Przypomnijmy, że skandaliczny Jurij Bardasz wcześniej na żywo na Instagramie nazywał Ukraińców nazistami i faszystami, przeinaczał informacje i sugerował kapitulację Ukrainy. Zdrajca publicznie pogratulował także rosyjskiemu dyktatorowi Putinowi urodzin.

Źródło informacji

Exit mobile version