Site icon GEO Polityka

Na Morzu Bałtyckim. W pobliżu obwodu leningradzkiego w Federacji Rosyjskiej pojawiały się wybrzuszenia, palił się terminal gazowy

Spalił się terminal gazowy w pobliżu obwodu leningradzkiego w Rosji. Przed pożarem naoczni świadkowie poczuli dwie wibracje.

RBC-Ukraina informuje o tym z wiadomości na kanale Mash Telegram i gubernatora obwodu leningradzkiego Oleksandra Drozdenki.

W pobliżu nafty terminal Morskiego Portu Handlowego w pobliżu wsi Ust-Ługa w obwodzie leningradzkim został zdewastowany. Według informacji Dzherela z przedsiębiorstwa ewakuowano około 150 osób.

Mieszkańcy okolic w pobliżu portu zgłosili odgłosy przelatujących dronów.

Gubernator Leningradu, w którym regionie Oleksandr Drozdenko poinformował, że dla ofiar wynik nie ma żadnej wartości.

„Wspierał Wnaslіdok, Zhezhi na terminalu„ Novotek ”w porcie Ust-Ługa Nema. Zostało to przeprowadzone przez personel Evakuani. Kluski MNS TA Lenoblpozhspasa zostały dotknięte przez Gasіnnya, – gubernator zostaje uruchomiony. s >

Rosyjska wersja „Fontanka” podaje, że latały dwa drony.

“Niedługo przed pożarem siły PPO w Ust-Łuzi wykryły dwa UAV lecące w pobliżu miasta Sankt Petersburg. Na godzinę przed miejscem zdarzenia zmieniły kurs i skierowały się w pobliże miasta rejonu Kingiseppskiego obwodu leningradzkiego. Około godziny 3.20 zaatakował składowisko gazu.” Novatek” – relacjonuje na kanale Telegram.

Ust-Ługa leży 1054 km od granic Ukrainy.< /p>

Zdjęcie: Gmina Ust-Ługa, obwód leningradzki w Federacji Rosyjskiej (maps.google.com)

Firma Novatek

Spółka jest jednym z największych producentów skroplonego gazu ziemnego (LNG) na świecie. Wołodia prowadzi w pobliżu Jamalsko-Nienieckiego Okręgu Autonomicznego dwa zakłady do produkcji gazów gazowniczych: Jamał LNG i Arktyczny LNG-2.

Główne rezerwy dodano gaz w ilości 1,7 biliona metrów sześciennych, co stanowi blisko 10% światowych zasobów.

Zajmuje się także przetwórstwem i sprzedaży rzadkich węglowodanów, Wołodia i prowadzi zakład przeróbki kondensatu gazowego w mieście Torzhok w obwodzie twerskim – „Nortgas”.

” Novatek” będzie dostarczał znaczną część gazu ziemnego do Rosji i jest jednym z największych eksporterów rosyjskiego ZPG.

Wibuch w Rosji

Wcześniej nam powiedziano że mieszkańcy rosyjskiego Tuły poczuli wibracje. Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło działanie systemu PPO.

Również, zgodnie ze słowami Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej, w W rejonie Orła i Smoleńska nigdy nie odnaleziono dronów typu samolotowego.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.< /p>

Exit mobile version