Site icon GEO Polityka

ZSU dotarło na linii Kup'yansk-Svatove: mapy bitew ISW

Wojska rosyjskie przedarły się w teren leśny w drodze do Tabajówki (ok. 25 km dalej do zjazdu Pivdenny w pobliżu Kupyanska). Bitwy pozycyjne toczyły się pod koniec Werbowoj Tbilisk Robotiny, Nowoprokopivka i w rejonie Krinkowa.

RBC-Ukraina informuje o tym w wiadomościach dla Instytutu Wojny Wtórnej (ISW).

Operacja Nr 1 – obwód ługański

Niedawno wojska rosyjskie przybyły na linię Kupjansk-Swatowe na wiec w kierunku Kupjańska. Opublikowany 18-go film z geolokalizacją pokazuje, że wojska rosyjskie wkroczyły w teren leśny wychodząc z Tabajwki (około 25 km dalej, w drodze do Kupjanskiej).

Poprzedni protegowany mianowany przez Ukraińskie Siły Lądowe ppłk Wołodymyr Fito. W pozostałych dniach wojska rosyjskie wzmocniły ataki na linii Kupańsk-Liman i posuwają się naprzód. Urzędnicy rosyjscy i ukraińscy donieśli o walkach pozycyjnych podczas wiosennego odwrotu z Kupyańska w rejonie Sinkiwki i Pietropawłowki oraz o codziennym zejściu z Kupyańskiej w rejonie Tabaivki.

< p>Wojsko ukraińskie odnowiło niedawno wymianę stanowisk na linii Kupańsk-Swatowe w celu dziennego zejścia do Kupjańska. Opublikowany 19 września materiał geolokalizacyjny pokazuje, jak wojska ukraińskie atakują pozycje rosyjskie w drodze do wyjścia z Berestowa (kilka dni temu w rejonie Tabajewki-Krochmalne i 18 km od końcowego podejścia ze Świętowoja), że wojska rosyjskie będą w dalszym ciągu opuszczać Berestowo. .

Siły rosyjskie i ukraińskie poinformowały, że w pobliżu Świętowoja, zwłaszcza w pobliżu Bieriestowoja i Makijówki, toczyły się walki pozycyjne (niezadowolenie z powodu wczesnego podejścia ze Świętowoja).

Rosyjskie skały w miarę ich wzrostu wzmacniały się. Armia rosyjska obudziła się dnia Kreminna 19 dzisiejszego dnia o walkach pozycyjnych mszyc, które będą kontynuowane w rejonie Kreminna.

Urzędnicy rosyjscy i ukraińscy poinformowali, że miały miejsce walki pozycyjne

Operacja nr 2 – obwód doniecki

Walki pozycyjne toczyły się pod Bachmutem dnia 19. Nie stwierdzono jednak żadnych potwierdzonych zmian na linii frontu w tym rejonie.

Oddziały rosyjskie i ukraińskie poinformowały, że walki pozycyjne dobiegły końca

Wygląda na to, że na obrzeżach Awdijiwki pojawiły się wojska rosyjskie w związku z walkami toczącymi się w tym rejonie od XIX.

Wojska ukraińskie i rosyjskie Oni widział, że walki pozycyjne były również niepokojące

Władze rosyjskie i ukraińskie poinformowały o walkach pozycyjnych, które będą kontynuowane.

“Pivdennaya all”

Rosyjscy i ukraińscy urzędnicy poinformowali, że bitwy pozycyjne wkrótce wkroczą do Id Staromajorskiego i na wyjściu oraz w przeddzień Urozhayny (ofensywa na dzień Wielkiej Nowosiłki).

Walki pozycyjne toczyły się u wejścia do obwodu zaporoskiego, o ile nie nastąpiły potwierdzone zmiany na linii frontu w tym rejonie dnia 19.

Ro Sijski i Ukraiński Dżerela stwierdzili, jakie bitwy pozycyjne toczyły się na podejściu z Werbowoja (w przeddzień Robotin) oraz miast Robotiny i Nowoprokopiwka (wieczorem przed Robotinami).

19 września na lewej brzozie obwodu chersońskiego trwały wszystkie bitwy pozycyjne. Oddziały ukraińskie i rosyjskie oświadczyły, że w rejonie Krinkowa toczą się walki pozycyjne.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version