Site icon GEO Polityka

Biden chce dogadać się z Republikanami w sprawie Ukrainy: media dowiedziały się, jakie jest

Twitter LinkedIn VK

Taką informację podała WSJ, podaje URA-Inform.

Należy zauważyć, że Biden wyraża gotowość wzmocnienia polityki imigracyjnej w ramach porozumienia z Republikanami w celu zapewnienia Ukrainie dodatkowych środków finansowych.

W Senacie obecnie aktywnie dyskutuje się o porozumieniu, którego celem jest ograniczenie zdolność migrantów do ubiegania się o azyl. Pomimo ostrzejszych żądań imigracyjnych ze strony Partii Republikańskiej prawdopodobieństwo pomyślnego sfinalizowania porozumienia jest wysokie.

Gotowość prezydenta do nawiązania dialogu z Republikanami w kwestiach imigracyjnych jest postrzegana jako krok w kierunku ustępstw ze strony Białej Dom. Posunięcie to ma na celu nie tylko odblokowanie dodatkowej pomocy dla Ukrainy, ale także zapobieżenie krytyce ze strony obywateli amerykańskich.

Z sondażu CBS News wynika, że ​​68% respondentów negatywnie oceniło politykę imigracyjną prezydenta. W artykule podkreślono, że w całej swojej karierze politycznej Biden rzadko zajmował się kwestiami imigracji, a jednocześnie zachowywał umiarkowane stanowisko w tych sprawach, gdy do tego dochodziło.

Przypomnijmy, że Stany Zjednoczone wzywają Ukrainę do podjąć decyzję w sprawie wojny: insider ujawnił, przed czym ostrzegał Bloomberg.    

Źródło informacji

Exit mobile version