Site icon GEO Polityka

Odpalą fabryki i zgromadzą armię – propagandysta Sołowiew „przewidział” początek wojny Zachodu z Federacją Rosyjską

Ręcznik reżimu Putina, Władimir Sołowjow, w dalszym ciągu zastrasza Rosjan „prognozami” dotyczącymi wojny z Zachodem. Propagandysta powiedział, że „nieprzyjazne” kraje rzekomo gromadzą teraz siłę militarną, aby rozpocząć wojnę z państwem terrorystycznym.

Zdjęcie – dzen.ru

Pseudodziennikarz na antenie swojego propagandowego programu „Wieczór z Władimirem Sołowjowem” zaczął eskalować sytuację wokół wsparcia Ukrainy w walce z rosyjskimi najeźdźcami z krajów zachodnich, podaje NBN, powołując się na Centralny układ nerwowy.< /p>

Ręcznik reżimu Putina próbował zastraszyć widzów mówiąc, że rzekomo za 1,5 roku Zachód rozpocznie wojnę z ich krajem. Propagandysta mówił, że teraz „nieprzyjazne” państwa „dadzą Ukrainie wszystko, co mogą”, po czym „podpalą swoje fabryki i zgromadzą armię”, aby rzekomo wejść w konflikt z Federacją Rosyjską.

„Nie potrzeba żadnych iluzji”, `8212; Pseudodziennikarz zapewniał współobywateli o „realizmie” swojej prognozy.

Wcześniej Sołowjow skarżył się na wezwania do negocjacji między Kijowem a Moskwą. Propagandysta stwierdził, że Kreml nie powinien nawiązywać dialogu ze stroną ukraińską, przypominając o głównym zadaniu Rosji w wojnie z sąsiednim państwem.

nbnews.com.ua

Exit mobile version