Site icon GEO Polityka

Nakaz ma uprościć procedurę wypłaty gotówki w ramach programu „Ednovlennya”. Pierwsze szczegóły

16 dnia dzisiejszego podejmę uchwałę o dokładnym dopracowaniu mechanizmu wdrażania Nowy program „єВід”. Mova Yee o właściwym „Mechanizmie realizacji programu „Aktualizacja”. Głównym celem jest wyeliminowanie niespójności i różnic oraz maksymalne uproszczenie procesu od złożenia wniosku do wypłaty odszkodowania, zakupu i życia” – powiedział. p>

Co powinienem zmienić?

Zgodnie ze słowami premiera zapowiadane są następujące zmiany:

Cyfry

Smigal wspomniał także o statystykach. Ponad 35 tys. Potencjalnie zniszczone ojczyzny Ukrainy pozbawiono państwa płatności w wysokości 3,2 miliarda hrywien. Zaległości w realizacji tego komponentu programu wynoszą ponad 67 tys. wniosków, najwięcej z obwodu charkowskiego, kijowskiego i mikołajowskiego.

W przypadku innego komponentu programu – zmniejszonego komputera typu mainframe – zarejestrowano 8,4 tys. wniosków.

“Ponad 2 tys. świadectwa życia wygenerowano na obszarze 3,7 miliarda hrywien. Zarezerwowano już ponad 540 świadectw. Oznacza to, że wkrótce ich władcy dodadzą swoje życie” – dodał.

Program „EVIDNOVLENNA”

W ubiegłym roku na Ukrainie uruchomiono program „EVI” dnovlennya”. Wygrana pozwala na wypłatę do 200 tys. Odszkodowania w UAH dla osób, które w związku z ostrzałem poniosły szkody w życiu. Ponadto płatności z lata mogą zostać wycofane przez właścicieli zrujnowanego życia. W tej chwili kartę do wypłaty wpłat można otworzyć w ponad 10 bankach na Ukrainie.

Aby złożyć wniosek o odszkodowanie, wystarczy kliknąć na dodatek „Akcja”. Przeczytaj raport o tym, jak złożyć wniosek i wstrzymać płatności z materiałów RBC-Ukraina.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version