Site icon GEO Polityka

FRUIT TIME jest najlepszym dystrybutorem owoców i warzyw dla HoReCa

Twitter LinkedIn VK

Pomimo wyzwań czasu wojny ukraiński biznes nadal działa i rozwija się. W 2023 roku FRUIT TIME po raz drugi zdobyło ogólnopolskie wyróżnienie „Wybór Kraju”. W tym roku firma została wyróżniona w kategorii „Najlepszy dystrybutor warzyw i owoców w segmencie HoReCa”.

Nagroda „Wybór kraju” odbywa się na Ukrainie już po raz siódmy. W tym czasie nagrody w różnych kategoriach otrzymało ponad 200 firm. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie wnikliwej analizy jakości towarów i usług, na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród klientów. Ponadto brane są pod uwagę wskaźniki rentowności, wzrost zysków i stabilność finansowa. Dlatego tytuł „Wybór kraju” odbierane są przez najlepszych przedstawicieli rynku.

Tylko najbardziej elastyczne i zjednoczone firmy są w stanie utrzymać się w czasie wojny wśród pierwszych. „Chociaż rok 2023 wielokrotnie wystawiał na próbę naszą odporność, nowe wyzwania uczyniły nas jeszcze silniejszymi. Zespół FRUIT TIME każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby stawać się lepszymi i dawać komfort i radość naszym klientom, czego potwierdzeniem jest otrzymanie tak wysokiej nagrody ",&; komentuje otrzymanie nagrody Igor Stolbovoy, dyrektor generalny FRUIT TIME.

Zostań najlepszym dystrybutorem owoców i warzyw w segmencie HoReCa — szczególnie istotne dla FRUIT TIME. W końcu firma rozpoczęła swoją podróż właśnie od współpracy z restauracjami, hotelami i kawiarniami. W 2008 roku była pierwszym dystrybutorem w Charkowie zajmującym się dostawą świeżych owoców i warzyw dla branży restauracyjnej. Obecnie oddziały firmy znajdują się w Kijowie, Charkowie i Dnieprze, a sieć partnerska liczy ponad 1000 klientów.

15 lat doświadczenia pomaga FRUIT TIME zapewnić doskonałą obsługę. Dla partnerów w segmencie HoReCa najważniejsze jest bezpieczeństwo produktów, ponieważ trafiają one do kuchni placówek gastronomicznych. Warzywa i owoce dostarczane przez dystrybutora posiadają certyfikaty jakości, międzynarodowy certyfikat HACCP, są sortowane i sprawdzane bezpośrednio w magazynie, w którym są przechowywane z uwzględnieniem bliskości produktu i standardów sanitarnych.

Różnorodność asortymentu odgrywa równie znaczącą rolę. Szefowie kuchni cenią FRUIT TIME za szeroki wybór lokalnych i importowanych warzyw i owoców, produktów egzotycznych, ziół, orzechów, grzybów, które można zamówić przez cały rok, niezależnie od pory roku. Dystrybutor rozwinął całą sieć zaufanych dostawców. Są to ukraińscy rolnicy oraz zagraniczni partnerzy z Europy, Afryki i Azji.

Długoterminowe partnerstwo w segmencie HoReCa nie jest możliwe bez dobrze skoordynowanego systemu dostaw. Specjalnie wyposażone samochody osobowe i ciężarowe własnej firmy kurierskiej FRUIT TIME realizują zamówienie z uwzględnieniem zasad transportu. Aby współpraca była jak najbardziej komfortowa, każdemu partnerowi przydzielany jest osobisty menadżer, który zawsze jest gotowy doradzić lub rozwiązać palące problemy.

Specjalnie zaprojektowane konto osobiste w serwisie Fruit-time.ua służy również do upraszczają pracę klientów HoReCa. Partnerzy mogą w nim szybko składać zamówienia, monitorować dostępność towarów, pobierać faktury, certyfikaty jakości i aktualne cenniki, a także wiele więcej.

Zespół FRUIT TIME z radością otrzymuje honorowy status „Wybór Kraju” po raz drugi #187;. Aby to potwierdzić w przyszłym roku, firma ulepszy usługę i stworzy nowe przydatne usługi. W końcu uznanie klienta — To najcenniejsza nagroda!

Źródło informacji

Exit mobile version