Site icon GEO Polityka

Alina Grosu rozświetliła Internet seksowną sesją zdjęciową bez ubrania

Ukraińska piosenkarka Alina Grosu zadziwiła swoich fanów szczerą sesją zdjęciową w kurorcie Bukovel. Artystka, która od dłuższego czasu nie pokazywała seksownych zdjęć, zdecydowała się udostępnić zdjęcia, na których pojawiła się w czarnym kostiumie kąpielowym z odważnymi wycięciami pod dekoltem – pisze WomanEL.

Na swojej stronie na Instagramie Grosu zamieściła odważne zdjęcia, na których nie waha się pochwalić swoimi pięknymi krągłościami i smukłą sylwetką. Muzyk relaksował się w basenie obok zielonych drzew. W bikini gwiazda wygląda zniewalająco i profesjonalnie pozuje przed kamerą.

Arcydzieło z przeszłości: oryginalny scenariusz legendarnego serialu zostanie sprzedany na aukcji Dobry Doktor: ujawniono datę premiery 7. sezonu Alina Grosu ujawniła swoje szczere piękno w ekscytującej sesji zdjęciowej w kostiumie kąpielowym. Źródło: instagram.com/alina_grosu

Zbyt rzadkie zdjęcia na moją stronę. Ale niech tu zostaną, bo mogę być inny. I oczywiście spodziewam się dwuznacznych komentarzy w stylu: „Nie ma już nic do zaskoczenia” – komentuje Alina pod swoimi szczerymi zdjęciami.

Zgodnie z oczekiwaniami piosenkarka przewidziała, że ​​nie uniknie krytyki i negatywności w komentarzach. Przy tej okazji nie tylko z wyprzedzeniem ostrzegła swoich obserwujących, ale także ironicznie odpowiedziała potencjalnym hejterom.

ujawniła Alina Grosu jej szczera uroda w ekscytującej sesji zdjęciowej w kostiumie kąpielowym. Źródło: instagram.com/alina_grosu

Reakcja sieci:

Dzięki temu Alina Grosu nadal zachwyca swoich fanów i pozostaje w centrum uwagi jako utalentowana piosenkarka i spektakularna ukraińska piękność.

Nawiasem mówiąc, Alina Grosu niedawno pokłóciła się ze swoim chłopakiem o swoje ciało.

Źródło informacji

Exit mobile version